Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy tudom ezt megszüntetni...

Hogy tudom ezt megszüntetni ezt a problémát a wifin?

Figyelt kérdés

Szóval kövi a helyzet: van egy évesnél fiatalabb elég drága laptopom. Már másodjára produkálja hogy bizonyos helyeken kimegy netre bizonyos helyeken nem. Nyilvános wifire akartam kimenni a telefonom le is szinkronizált a netről. A notebook pedig csak skypre ment fel semmit nem hozott be. Hiába kapok ip címet dhcp-n keresztül. Pingelni sem bírok. De itton pedig pöcc röff megy minden. Korábban egy full windows telepítés oldotta meg. Olyan opciót is próbáltam már ki hogy letöröltem a drivert és újra felhúztam. Kikapcsoltam a vírusirtót és a tűzfalat. Előző telepítésnél átellenőriztem a gépet hogy van e vírus. Visszaállítottam a rendszert egy korábbi pontra.

Qualcom Atheros kártya. Ha szükséges modellszámot is bírok írni.



2014. ápr. 29. 18:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Erre ne alapozz, hogy egyes helyeken felmegy máshol pedig nem.

Ha pingelni se tudsz skype se lehetséges.

Egy teljes újratelepítést ajánlok ha babráltad a beállítások.

Ha gyári (laptophoz kapott CD-n) driverrel se működik akkor hardveres hiba lesz.

2014. ápr. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!