Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A TV Monitorok mennyivel...

A TV Monitorok mennyivel rosszabbak gamelésre mint a szimpla monitorok? Van érezhető/látható különbség? Mely tulajdonságokra célszerű odafigyelni vásárlásnál ha tv monitorrol van szó?

Figyelt kérdés
Szeretném lecserélni a jelenlegi 17 colos tft lcd monitorom, és a jó öreg képcsöves tv-met. Arra gondoltam hogy ezt megoldanám egy Monitor TV vásárlással "2 in 1" style-ban. A TV résszel nincs nagy elvárásom, monitorként üzemeltetve viszont azt hallottam nem az igazi.

2014. ápr. 29. 18:56
 1/3 hypno ***** válasza:

A "fotelágy" példával szemléltetném a dolgot, ami sem fotelne, sem ágynak nem tökéletes.


Persze azért nem ilyen rossz a helyzet. A fiam például egy 22"-os samsung monitor-TV-n játszik, és még nem hallottam panaszt.


Általában az input lag-gal van probléma, ha TV-t használsz monitornak.

A Sony KDL-32W655 -öt tartják jónak ilyen szempontból.

2014. ápr. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én is 22 col körül gondolkozok. Nagyobb nem is kell. Ezt a fotelágy hasonlatot láttam már. talán pont te írtad egy másik hasonló kérdésnél, viszont valami tapasztalati tudás, összehasonlítás szerűség jól jönne. Nem űzöm sportként a cod-ot vagy a cs-t de van hogy neten tolom. De a jelenlegi monitorom is totál átlagos. Viszont az átlag monitor tudás alá nemnagyon mennék. kösz a választ, ment a zöld, további válaszokat szívesen olvasok.
2014. ápr. 29. 19:59
 3/3 BM-Striker ***** válasza:

Én használtam egy Samsung UE40D6500-at minitornak, és tökéletesen jól használható volt a métertét leszámítva(nem szeretem a 20 colnál nagyobb monitorokat, már 24 egy colos full-hd is zavaróan nagy)



Igazából a az összes kapható LCD TV-t lehet monitornak használni a neked megfelelő árban és méretben.

2014. ápr. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!