Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a teszt meg van hülyülve,...

Ez a teszt meg van hülyülve, vagy tényleg jobb a másik VGA?

Figyelt kérdés

[link]


Összehasonlítattam vele a régi és a mostani videokártyám. Mit ne mondjak, a gaming tesztnél eléggé meglepődtem. Azért kíváncsi lennék, hogy ebből mennyi igaz. Néztem más tesztet is, ott meg érdekes mód a 260X vezetetett nem is kevéssel.



2014. ápr. 29. 22:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mit láttál, de nálam 1-2 (pl BF3) eredményt leszámítva a 260X-et hozta ki győztesként.

Egyébként ez nem teszt, csak egy mindenféle adatok alapján összehasonlítást végző oldal - kb mint régen az autós kártyák, az nyer, amelyiken nagyobb a szám. Benchmark eredményeket sem érdemes készpénznek venni, mivel automatikusan szedi az oldalakról, és nyilvánvalóan nem jól működik az algoritmus - általuk hivatkozott techpowerupos cikkben pl jelentősen gyorsabbnak hozza ki BF3 esetén is a 260X-et:

[link]

2014. ápr. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy rossz helyen, vagy rosszul nézem, de itt a 260X vezet:

[link]

2014. ápr. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Oh, akkor elnézést, csak én mobilon néztem, és azoknak a teszteknek a felét se hozta ki, amit a 2. válaszoló mutatott. De akkor ez így rendben is van, köszönöm a válaszokat! :)
2014. ápr. 29. 23:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Az R7 260X egy átnevezett 7790, úgyhogy illene neki gyorsabbnak lenni, de csak icikepicikét, ami nem is feltétlenül mérhető, és biztosan nem érzehető.
2014. ápr. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!