Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kiterjesztett blokk mozgás,...

Kiterjesztett blokk mozgás, ez mit jelent?

Figyelt kérdés

A gépem leadta a hibakódot, megnéztem a neten, és ezt írta: Kiterjesztett blokk mozgást jelent a 4-2-3-3 jelzés. Ez mit jelent?


Köszi előre is a válaszokat!



2014. máj. 5. 20:34
 1/5 csacsi2 ***** válasza:

Videokártya cserélve lett? Driver újratelepítve?

Valószinüleg ütközik az integrált kártyával.

Állítsd alapra a bios-t!

Tiltsd le az alaplapi videokártyát a biosban (onboard video)AGP->PCI beállítás a biosban.

Lehet hibás, vagy nem kompatibilis videokártya.

2014. máj. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Az a gond, hogy nekem nem integrált a videokártyám. Nem lett cserélve egyáltalán! A BIOS-t be sem tudom állítani, mert amikor nyomni kellene az F1-et hiába nyomom, kér egy jelszót, amit eddig sohasem kért. Ki sem tudom kapcsolni, csak ha kihúzom. Ezt eljátszotta párszor, azóta nincs is kép!
2014. máj. 6. 19:41
 3/5 csacsi2 ***** válasza:
Alaplapod leírásában meg van , hogy hogyan kell bios reset -re jumperelni, de előtte megpróbálhatod, hogy kiveszed az elemet, attól is alapra szokott állni!
2014. máj. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nos azért kell nyomni az F1-et mert lemerült benne az elem. Amúgy meg mindegy mit csinálok, meghalt az egész! Ez a hibakód azt is jelenti, hogy hibás az alaplap, vagy valamelyik alkatrésze. És mivel a gép is régi már, meg azért le is terheltem a sony vegassal ezért nem si csodálkozom!
2014. máj. 9. 18:43
 5/5 csacsi2 ***** válasza:
Cseréld ki az elemet.~400forint.
2014. máj. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!