Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen kamerát ajánlanátok...

Milyen kamerát ajánlanátok lakás biztosítása érdekében?

Figyelt kérdés
egyfajta biztonsági kamerát szeretnék, ami betörés esetén jól jöhet, illetve nem állandó vétele van, hanem mozgás esetén "kapcsol be" és rögzít.

2013. máj. 15. 20:41
 1/4 Halász Csaba Olivér válasza:
Ezek nem nagy elvárások.Én ezzel foglalkozom...:-)
2013. máj. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a kérdés nem erre vonatkozott, hanem a kamera típusára :D
2013. máj. 17. 06:48
 3/4 anonim válasza:
Én innen választottam és rendben van a dolog [link] ... Szerintem mindenkinél ugyanaz van csak más néven persze kivétel a nagyok mint Samsung stb.
2013. máj. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ha még aktuális, akkor lenne néhány kérdésem.

- Analóg vagy IP kamerát szeretnél?

- Önálló rögzítővel vagy számítógéppel szeretnéd rögzíteni a felvételeket?

- Egy vagy több darab kamerára lenne szükséged, azaz hány különálló területet szeretnél megfigyelni?

- Interneten keresztül távolról is szeretnéd elérni az otthonodban kiépített rendszert? (Távolról megnézni, hogy mit is lát az adott kamera vagy mit rögzített korábban a rendszer.)


Mindkét (analóg/IP) verzióra nagyon sok gyártmány elérhető az országban. Bár kétségtelen, hogy ezek jelentős része valószínűleg ugyanazokban a távol keleti gyárakban készül, csak más logóval hozzák őket forgalomba...

2013. jún. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!