Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Notebookot tudom használni ha...

Notebookot tudom használni ha leszedem a kijelzőjét és rákötök egy monitort?

Figyelt kérdés
Nos pár hónapja úgy jártam hogy elpattant a zsanérja a notebookomnak, de még van rajta 10 hónap garancia, ha esetleg a garancia idő lejárta után megint megsérülne vagy esetleg jobban megsérülne, letörne vagy hasonlók, egyszóval használhatatlanná válna a kijelző és én leszedném róla teljesen, a monitor kábelét kihúznám belül a laptopból majd rákötnék egy külső monitort akkor egyből azon mutatna mindent vagy meg kellene nyomnom azt a gombot a billentyűzeten amivel át lehet kapcsolni másik kijelzőre, kilehet terjeszteni a monitort stb?...

2014. máj. 6. 12:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem a laptopokban oldalt van hdmi-csatlakozó, én azt használnám...
2014. máj. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
azt sajna nem tudom használni pedig van rajta... egy ASUS alap HD-s LCD monitorom van D-SUB vagy milyen kimenettel... ami az alap monitorokon szokott lenni... csak az a gáz hogy nem tudom hogy ha leszedem a gyárilag ráépített kijelzőjét akkor át fog e váltani alapból a vga kimenetre... mert nem akarom megbontani még nincs rá szügségem csak azért hogy ezt kipróbáljam, éppen ezért írtam ki hogy ne idegesítsen hogy mi lesz ha betojik a kijelző, és hátha van itt vmi szaki, hozzáértő, és akinek esetleg van már ebben tapasztalata...
2014. máj. 6. 13:23
 3/4 A kérdező kommentje:
am a másik, hogy ha ne aggyisten így járnék hogy ezt meg kell csinálnom, akkor a wifikártya antennáját ami a kijelzőben van mire rögzítsem?
2014. máj. 6. 13:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Én mondjuk a helyedben szervizbe vinném, ha tönkremegy, mert egy laptop hordozhatósága miatt az, ha monitort kötsz rá, már asztali gép lenne, és mellesleg bye-bye my portable mate! Szóval ha már monitorra kötnéd rá, add el a laptopot és vegyél az árán egy sokkal jobb PC-t.
2014. máj. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!