Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hol lehet letolteni PS1...

Hol lehet letolteni PS1 jatekokat? Vagy a PS2 jatekok mennek a PS1-en?

Figyelt kérdés
2009. dec. 27. 11:14
1 2
 1/18 anonim válasza:
24%
Ps1 es játék egy hogy szar már bocs... de nem az a lányeg nem gyártanak már ps2 re se... és az 1 nem jácca le se a 2 eset se a 3 asat
2009. dec. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem nekem kellene a PS1 jatek,enis tudom hogy nem valami csucs!De azt mondjatok meg man nekem hogy hol lehet letolteni mert azt nem talaltam!
2009. dec. 27. 13:36
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

[link]

kicsit legörgetsz, kiválasztod a kezdőbetűt és már böngészhetsz is.

1. válaszolónak, pff te is egy akkora szánalom vagy, aki csak arra megy, hogy minél jobb grafikára csorgathassa a nyálát, és nem a játékélmenyre megy, gratulálok ^^

2009. dec. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
13%

1 es vok -.-"


1 minél jobb a grafika annál jobb a játék

2 Ps1 es játékok anno még Cd-sek voltan ergo kisseb volt az egész nem volt olyan jól kidolgozva ergo keveseb játékélmény...


csak ennyi -.-"

2009. dec. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
Légyszives segítsetek! A gondom az lenne,hogy a [link] oldalon letöltöttem a Formula One 97 - (PAL)[E] (392MB) nevü játékot. Winrarból kimásoltam az Asztalra a (.bin) és a (.cue) fájlokat majd Nero Burning Rommal Cd kép fájlként kiírtam őket Cd-re. DE amikor beteszem a Ps 1 –be akkor azt írja ki,hogy -Please Insert Playstation Format Disc- .Valakinek van ötlete,hogy mit ronthattam el? Előre is köszönöm! Ja és remélem nem írtam valami nagyon nagy hülyeséget mert ebbe azért nagyon Amatőr vagyok!
2010. szept. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
100%
Pedig hidd el kedves 1. válaszoló,hogy én például jobban élvezem ha Crash Bandicoottal játszok pl. Crysis 2 helyett(félreértés ne essék,szerintem nem rossz játék a Crysis 2,de valahogy a Crash még egy retrofeelinget is hozzádob az élvezeti faktorhoz...:))
2011. okt. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 chimcar válasza:
Csak azért nem műkö9dik a másolt játék a PS1-en mert nincs kicsippeltetve.
2011. nov. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
100%

"Minél jobb a grafika, annál jobb a játék"


Hány éves vagy te 6?

2011. nov. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:

1-es neked sem volt gyerekkorod ráadásul leugotod azt amit nem is ismersz... gyökér -.-


PS1 játékok közül ajánlanám a:

Crash Bandicoot 1-2-3

Sheep, Dog 'n' Wolf

Buggs Bunny - Lost in Time

Spyro - the dragon


Játékokat! Gyerekkorom kedvencei! ;)

2012. jan. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
Spyro és Crash forever kedves előző:)
2012. jan. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!