Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » ASUS K55V laptopom van, elég...

ASUS K55V laptopom van, elég sok játéknál fps lag-ot tapasztalok low grafikán is. (pl. GTA IV low grafikán, és nem bírom full screen-be tenni, más játékoknál pedig 1-5 között ingázik az fps) Tudnátok ajánlani egy jobb kártyát?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam ki cserélem a videokártyát de nem nagyon értek hozzá.

És ha megoldható linket is, ahol meg tudom venni.

Többen is mondták, hogy nem integrált, de én mondom nem értek hozzá. Gépem adatai: Processzor: Intel Core i7-2630QM (4 x 2,30GHz / 3,30GHz Turbo,6MB Cache) ; Memória: 8GB DDR3 1600MHz; Merevlemez: 750 GB SATA 5400rpm; Grafikus kártya: Nvidia Geforce GT 630M 2GB;



2014. máj. 10. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:
nem tudod kicserélni alplapba integrált dedikált vga . szval ez szívás sajnos....laptop nem játékra való ha viszont valaki arra is szeretné használni és elégséges szintet vár ell akkor 3 k környékétől kezdődik ez a kategória ..
2014. máj. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
300k********
2014. máj. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 lustig ***** válasza:
Ki lehet cserélni, olyan, mint egy processzor csere, nem egyszerű, de nem egy nagy wasistdas. Szerintem maradj a 6-os szériánál, tehát én egy nvidia 635m, 640m, vagy 645m (ez legjobb) videókártyát ajánlanék. Igazából szét kell szedni a laptopot hozzá, youtubon keress rá a laptopod szétszerelésére. De a legnagyobb baj, és nehézség, az h nem nagyon fogsz kapni még szerintem ilyen videokártyát, mert ezek még viszonylag újak (a legújabb a 7-es széria, de lehet h már van 8 is). Szóval a beszerzésnél kell ügyesnek lenned, sok sikert!
2014. máj. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!