Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Asrock 970 extreme3 r2. 0...

Asrock 970 extreme3 r2. 0 alaplap, integrált hangkártyán nincs hang, miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most vettem nem rég egy 970 extreme3 r2.0 asrock alaplapot, minden rendesen működik rajta azonban az eredeti cd-ről való realtek driver feltelepítése után sincs hang.A vicces az hogy ha bedugok egy kábelt kiírja hogy egy jack kábel csatlakoztatva. Tehát érzékeli ha bedugom viszont nincs hang. Lehet valahogy itthon orvosolni a problémát vagy egyértelmű hogy hibás és vihetem vissza?



2014. máj. 11. 08:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy elfelejtetted a hangerőt feltekerni? Esetleg a gyártó oldaláról szedd le a legfrissebb drivert.
2014. máj. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A hangkimeneti forrás lehet hogy digitalon van vagy hdmi....

Alapértelmezettként speakers legyen [link]

2014. máj. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, leszedtem a legfrissebb drivert és beállítottam alapértelmezettre amit írtál, de sajnos így sem működik... és egyik kimeneten sincs hang :(
2014. máj. 11. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!