Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a házról? érdekelne hogy mitgondoltok a kinézetéről, hűtéséről, anyaghasználatáról, ez a ház:M-Tech NOB09A-BK BLUE

Figyelt kérdés
meg azlennne még a kérdésem hogy olvastam hogy a 3-om kék ledes venti molex csatlakozóval van ellátva, és hogy tudom rákötni egy 3pines csatlakozóra?
2014. máj. 11. 11:21
 1/5 dromedarbalu ***** válasza:

Kinézete tűrhető bár nem jön be.


Nem ajánlanám mert nagyon vékony anyagból készülnek az M tech házak.

Gagyi sajnos.


A molex csatis ventik meg nem érnek semmit mert állandón maximum fordulaton mennek ezért hangosak.

2014. máj. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát pedig nekem ez a házam lesz azértmert már megrendeltem,nekem tetszik,de a molex cstis ventiket nemlehet átkötni 3 pin es re
2014. máj. 11. 15:49
 3/5 A kérdező kommentje:
nemlehet megcsinálni azt hogy levágom a molex csatlakozót a ventik végéről,és rákötök egy 3-pines csatit ?
2014. máj. 11. 15:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Irnatok par olyan hazat ami jol nez ki es jo is.
2014. aug. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bocs telon irtam es ferre ment.... :/
2014. aug. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!