Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lehet valami komolyabb baja a...

Lehet valami komolyabb baja a számítógépnek ha ezek után bekapcsolom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szétszedtem egy régebbi gépet, mert amúgy sem volt jó, gondoltam megnézem a kondikat az alaplapon, illetve még 1-2 dolgot. A tápot is szétkaptam de csak belekukkantottam illetve a port kiporszívóztam belőle. Leszedtem a proci hűtést arra pedig rá volt nyomva pasztával maga a proci amit nem tudtam leszedni, nagy nehezen sikerült visszatennem bár nem biztos, hogy jól :/.


Ha el is rontottam valamit nem izgat mert ez egy régebbi IBM-es gép, 185W-os táppal.

Csak ha én most áram alá helyezem és elindítom, lehet valami komolyabb baj?

Kidurran mondjuk egy kondenzátor, vagy elfüstölhet valami?

Nem e feltöltődött valami.


Köszönöm előre is a segítséget, elektróból sosem voltam túl jó, bár szeretném ezt az oldalt is erősíteni azért nézegettem.



2014. máj. 11. 12:12
 1/3 anonim ***** válasza:
ott dugd be ahol a konektor ellőt van megszakitó és ugy seminek nem lesz baja
2014. máj. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
várj a proceszor az kijöt az alaplabol miközben a hütöt akartad leszedni??a paszta rávolt dermedve és kihuzta a procit?pontosan nemtudod véletlen mien proci?amugy ha tényleg sikerült jól viszarakni a procit akkor iilyen felztöltödésektöl nemkel tartani talán 500 bol 1 alakalomal jön miden olyan balszerencsésen össze hogy ezvéget haljon meg a gép
2014. máj. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem tudom melyik konnektor előtt van megszakító :D Kint a villanyóránál viszont sok kismegszakító van.


Hát sajnos nem tudom a processzor típusát pontosan. Valami IBM-es. És igen szedtem le róla a hűtőbordát ami csavarral volt odarögzítve és nézem rajta volt a proci a sok tűvel (odapasztázva). Bazzeg mondom, hogy rakom én ezt vissza. Aztán hát valahogy "beesett" picit mozgattam de nem tudom jól ment e bele vissza. Utánanéztem hogy kellene leszedni, írták alkoholos vattával, de nekem komplett rajta van, hogy tudnám azt leoldani? Tehát inkább visszapaszíroztam :/

2014. máj. 11. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!