Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Processzor-Alaplap probléma,...

Processzor-Alaplap probléma, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Van az a lehetőség, hogy lga 771-es processzor beleilleszthető egy lga 775-ös lapba, 2 pöcök letörésével, és átalakító használatával. Én ezt meg is tettem, de van egy problémám: azóta a gép lekapcsol, amikor olyan kedve van (intel xeon E5430, Asrock G31M-S R2.0). Amit észrevettem hogy a játékoknál kapcsol le inkább, vagy ha például 5 órán át 3 programot használok csak folyamatosan, és utána elindítok valami újat,akkor. Bírta a 100 menetes intel burn test-et 2 órán át. Használtam a gépet vieokártya nélkül, ram áthelyezve másik slotban, odd kihúzva, de úgy is restartolt. Amit még észrevettem hogy miközben újra beraktam a procit ( megnéztem nem csúszott e el az átalakító), akkor az alaplapon az eggyik láb vagy el volt hajlítva, vagy kitört. Ez befolyásolhatja a működést? Szerintetek mivel van a probléma, mi segíthet?

UI: előtte p4-et használtam, nem volt újraindulási probléma, és már akkor ki volt törve a láb az alaplapból.



2014. máj. 11. 14:43
 1/4 A kérdező kommentje:

Az újraindulás helyett szoktam kapni még gyakran kékhalálokat is.

Pl: irql not less or equal, valami usb-vel kapcsolatos kékhalál is volt.

2014. máj. 11. 14:46
 2/4 anonim ***** válasza:
Memtestet nem írtál.
2014. máj. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nulla errort írt.
2014. máj. 11. 15:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Igencsak az átalakító marad.
2014. máj. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!