Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Xbox 360 játékot kaptam egy...

Xbox 360 játékot kaptam egy haveromtól (eredeti) és szeretném lemásolni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mien programot használjak hogyan? Ha kérhetem akk részletesen írjátok le.

NAGYON FONTOS!!!

ELŐRE IS KÖSZI!!!


2009. dec. 27. 19:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az eredetit nem lehet lemásolni. Torrent oldalon töltsd le a játékot. Pionir dupla rétegű dual layer íróval lehet írni csak x box játékokat DL lemezre pluszosra.
2009. dec. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ja még images burn nevű programmal.
2009. dec. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
ha az eredetit nem lehet lemásolni, akkor a nem eredetiek hogy kerülnek fel internetre? :D
2009. dec. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Meghekkelve!!
2009. dec. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

És a hekkelés után rá kell másolni az oldalra.

Szóval lehet, de kevesen értenek hozzá.

2009. dec. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Ha van XBox-od akkor kell hogy legyen pénzed a játékra is. Vedd meg.
2009. dec. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
12%
A Microsoft a nyereséget nem az xbox 360 eladásáből nyeri hanem az eladót játékaiból. Ezért annyira mérges az MS ha látja hogy LIVEN másolt játékkal toljátok egyből Bann-olnak.Egy Normális xbox 360 játék 16.000 Ft nál kezdődik és 6 óra játék után végigjátszod nem hiszem hogy annyira jó üzlet lenne mikor netről letöltheted ingyen.Másik meg az akinek van xbox 360 az nem feltétlenül gazdag. Már megkapja az ember a Konzolt 60.000 Ft-ért ami nem drága ha Számítógépbe akarsz úgyan ilyen színvonalon játszani akkor az vagy 200.000 Ft lenne és még akkor sem olyan mivel boxon Plama tv-vel nyomhatja az ember 5.1 hangzásal míg a számítógépen a kis monitorra bámulván fos hangzással! Nem gazdag CSAK OKOSS!!!
2009. dec. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Jah és még csak annyit hogy Mielőtt a RIAA vagy ASVA kopogtattna a házam előtt NEM AZT MONDOM hogy másolt játékokkal kell játszani csak lehetne kicsit olcsóbb is az a játék vagy csinálják hosszabra a játék történetétt mert nem éri meg.IGAZ ÉN CSAK EREDETVEL JÁTSZOK! EZ VAN!
2009. dec. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Kösz a kommenteket
2009. dec. 28. 09:31
 10/14 anonim ***** válasza:

00:16


Igen, veszel 6 játékot, és máris vehetnél belőle még egy xbox-ot.

Ennyi pénze kevés embernek van, évente vehetne akkor mindenki 3-4 xbox-ot még ha nem is játszik sokat akkor is.


08:39

A "hekkereket" nem fogja támadni egyik szemét szervezet sem (asva, artisjus, proart, stb.), max. a trackereket, de még azokat is több évente talán 1x


Sok hülye fosik, hogy úristen letöltöttem egy játékot, holnap megyek börtönbe.

2009. dec. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!