Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videokártyát szeretnék venni...

Videokártyát szeretnék venni (Radeon HD3850 512 mb agp-s) csak nem tudom hogy működik e a gépemmel mivel nem tudom hogy mi a különbség a ddr 2,3,4 vagy 5-ös kártyák közt. Vagy az mindedj ha agp csatlakozóm van?

Figyelt kérdés

Azért leírom hogy mik a gépem "paraméterei"

CPU: 3.0 Ghz

RAM: 1.99 Gb

jelenleg integrált videokártyám van


2009. dec. 27. 20:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Agps vidikari kell bele,úgyhogy sztem vedd meg,bár AGP-s gépre nem éri meg épiteni.
2009. dec. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
kössz a választ, de az még érdekelne hogy mi a különbség a ddr 2,3,4,5-ős kártyák közt és hogy mindedj e miet veszek, tehát nekem ugye agp-s az alaplapomakkor mindedj hogy a videokártya ddr hányas?
2009. dec. 28. 13:30
 13/15 anonim ***** válasza:
annyiban nem mind1 hogy a ddr2,ddr3 kártya nagyon lassú
2009. dec. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
akkor ha veszek két agps videokártyát mindketőő ugyanakkora memóriájú mindenük majdnem ugyanaz (nem tudom hogy létezik e ilyen de csak egy példa) de az egyik ddr 3 a másik ddr 5 akkor mindkettő megy a gépemel? egyéként kössz a választ
2009. dec. 29. 10:30
 15/15 anonim ***** válasza:

Azért azt ennyire konkrétan nem jelenteném ki, hogy a DDR2 és DDR3 memóriával rendelkező kártyák nagyon lassúak, mert pl.: egy DDR2-es GF7600GS tényleg nem a leggyorsabbak közé tartozik, de ha úgy vesszük, akkor a GeF GTX 285 is DDR3-as, és őt már semmi esetre sem illetném a rendkívül lealacsonyító és szégyenletes "lassú" jelzővel.

A másik dolog pedig, hogy egy ilyen konfighoz ne vegyél se DDR4-es, se DDR5-ös videokártyát, mert a processzorod nem fogja tudni kihasználni. Ehhez én 7600GT, 7800GT vagy GTX, vagy valami hasonlót vennék, ezek már egész elérhető áron vannak, persze használtan, 1-2 éven belül pedig elgondolkodnék egy alaplap+memória+videokártya+processzor szintű cserén.

2010. ápr. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!