Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Létezik olyan számítógép ahol...

Létezik olyan számítógép ahol szimplán nem lehet mikrofont használni?

Figyelt kérdés

Vette megy mikrofont skypehoz,bedugom rendesen,rózsaszínt a rózsaszínbe,zöldet a zöldbe,de nem működik.A füles jó,mert hallani hallok,de beszélni nem tudok.Le va n szedve egy IDT Audio nevű program ami azt írja,hogy a zöld a zöldbe van dugva,de a mikrofon része meg nincs bedugva,helyette valami vonalbemenetet ír.

Kipróbáltam egy másik gépen,ott tökéletesen működik.

van előlapi csatlakozó is,de ott meg egyiket se érzékeli.

Windows 7 64 bites.



2014. máj. 12. 14:37
 1/4 Tengor ***** válasza:

Persze, hogy létezik. Ha mondjuk nincs benne hangkártya, akkor nem tudod használni benne.

Persze nálad nem ez a helyzet, szerintem simán beállítási probléma lesz.

2014. máj. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt hol tudom megnézni,hogy van-e benne hangkártya?
2014. máj. 12. 14:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Van, nem az a baj, ahogy az első is írta. Nyilván nem álbemenet a rózsaszín. A hangbeállításokban kellene a line bemenet helyett a mikrofonbemenetet beállítani felvételre, lehetőleg a gyári driver felrakását követően.
2014. máj. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hangkártya tuti van benne mivel hang jön ki a gépből szerintem is beállítás vezérlőpult hang és felvételnél nézd meg hogy nincs e lenémítva. vagy a rejtett ikonoknál a hangjelecskére duplán katt és ott is megtudod nézni. azt is nézd meg fel van e telepítve a hangkártya driver. de lehet hogy tönkrement a hangkaridon a mikrofonbemenet. ha tönkre ment akkor uj hangkari kell. szerintem nézesd meg a géped egy hozzá értő haveroddal vagy szakemberrel.
2014. máj. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!