Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Informatikusok sürgős segítség...

Informatikusok sürgős segítség számítógépembe belecsapott a villám?

Figyelt kérdés
Az a lényeg,hogy a fali konnentorba,ahova be volt dugva a kikapcsolt állapotban lévő asztali gep a viharban belecsapott a villam es bekapcsolt magától de nem indult el normálisan csak zúgott a monitor se reagált gyorsan kikapcsoltam kihúztam.Amugy is le akartam cserélni a fő kérdésem az hogy a rajta levo adatok örökre elvesztek vagy atmenthetok masik gépre?gyors válaszokat várok!!!

2014. máj. 11. 23:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Tápodnak annyi, vidd szervízbe.
2014. máj. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ki kell cserélni a tápot, aztán fog menni. Viharban mindent ki kell húzni a konnektorból.
2014. máj. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ertem akkor ha csak a tap sérült az adataim nem vesztek el Ugye?máskor óvatos leszek.
2014. máj. 11. 23:21
 4/9 anonim ***** válasza:
26%
A villa arra való, hogy együnk vele, nem hogy a konnektorba csapkodjunk vele. Nem gondoltál arra, hogy megrázhat az áram, vagy ami még rosszabb, el is görbülhet a villád?
2014. máj. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
No, megint itt vannak a lepontozó politikusok... Olyan savanyúak vagytok, hogy az ecet is megirigyelne titeket.
2014. máj. 12. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 hypno ***** válasza:

A puding próbája az, hogy megeszik.

Kiveszed a winchestert, átrakod egy működő gépbe és kiderül.

Szerintem semmi baja.

2014. máj. 12. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azt nem írtad, volt-e a gépednek égett szaga, vagy esetleg füstölt-e? Táp mehetett benne tönkre.
2014. máj. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem volt egett szaga es nem is fustolt
2014. máj. 12. 13:03
 9/9 anonim válasza:
Vidd szerelőhöz nekem is igy volt egy hétel ezelött nekem a LAN kártyával és Videokátyával(alaplapi) volt gond 3500ba csinálták meg.
2014. máj. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!