Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Normális ha ilyen magas...

Normális ha ilyen magas hőfokon fut a gpu?

Figyelt kérdés
Normális ha a GPU 72 °C, ha nem, akkor mit tudnék ellene csinálni? Tulajdonképpen mi is az a GPU? Játékok szaggatásának lehet hozzá köze? A core 1 ( intel core 2 duo 2,66 Ghz procim van) az 60 fokon fut azt kéknek jelzi az Argus Monitor ja és ha ez számit valamit GPU 1/2-nél irja a 72 fokot. HDD-m 38, 44 fokosak. Nem értek annyira ezekhez a hőfokokhoz, előre nézzétek el nekem :)
2014. máj. 12. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Mikor 72 fok? Játék után, vagy csak mikor simán alapjáraton megy a gép? Mert akkor magas! A GPU az a grafikus mag hőmérsékletét jelöli, tehát a videókártyát. A Core 1 az meg a processzor 1-es számú magjának hőmérsékletét. Alapjáraton mindegyik magas, terhelésnél szabadna csak elérnie ezeket az értékeket. Lehet ráférne a gépedre egy alapos takarítás + hővezető paszta csere!
2014. máj. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Játék után járok, és 75 °C :/ Nem rég volt ujratelepitve a gép :(
2014. máj. 12. 14:46
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja bocsi, közbe fut a játék, de akkor is soknak vélem.. + nagy a hangja ami 1 hete még nem is lehetett hallani.
2014. máj. 12. 14:47
 4/5 anonim válasza:
fújd ki sűritett levegővel lehet tele van porral.
2014. máj. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kimentem kifújtam :D Amikor bekapcsoltam 45 °C most netezésnél 48-49 :D ez igy már jó?
2014. máj. 12. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!