Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A számítógépem néha apróbb...

A számítógépem néha apróbb mozgatásra kikapcsol, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Ritkán érek hozzá, de ha például játék közben hozzáérek a géphez lábbal, és megmozdul, van hogy egyből kikapcsol. Táppal szerintem nincs gond, mert akkor be sem indulna. Speedfan nevű programmal folyamatosan nézem a hőmérsékletet, minden a legnagyobb rendben azzal, a hűtés jó. A játékokat viszi szépen, nem fagy.. Lehet hogy csak egy új tápkábel kellene? Köszi előre is! :))
2014. máj. 24. 17:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Nézd meg, hogy rendesen csatlakozik a hdd adat és táp kábel és a vga táp kábel.
2014. máj. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Tengor ***** válasza:
Minden kábelt ellenőrizz le!
2014. máj. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ma pasztáztam újra a procit, ki lett takarítva teljesen. videokártyát, ramot kivettem, szépen azt is megtisztogattam. Windowst újratelepítettem. ( Nem a kikapcsolós hibát akartam ezzel orvosolni, fél évente kb csinálok egy ilyen napot.) De egyszer ma is kikapcsolt pici mozgatás miatt. Csak a tápkábel lehet az oka szerintem..
2014. máj. 24. 17:24
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem olyan eget rengető probléma, de azért nem szeretném így hagyni.. Ezek a kikapcsolások nem tesznek jót neki, és nem akarom hogy tönkremenjen szeretett konfigom, plusz ha pl. sulis dolgot írok rajta, nem akarom hogy elszálljon egy lábkinyújtás miatt az egész..
2014. máj. 24. 17:28
 5/9 cianidetil ***** válasza:
Szerintem is a tápkábeleddel lesz a gond.Nem lötyög kicsit a tápodban?Esetleg nincs megtörve?Valóban idegesítő lenne,ha egy 300 huf -os alkatrész miatt elszállna a winyód!
2014. máj. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Egy kicsit mintha lötyögne, csak annyira nem akarom próbálgatni meg rángatni, nehogy megvágjon :D
2014. máj. 24. 18:06
 7/9 anonim ***** válasza:
Milyen táp (márka, típus)?
2014. máj. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
A sata csatlkozó csúszhat ki
2014. máj. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Már megoldódott! Vettem egy új tápkábelt, belepréseltem, most már nem kapcsol ki nagyobb kábelmozgatásra sem, szerencsére! :)) Köszönöm szépen mindenkinek!
2014. máj. 26. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!