Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért megy el állandóan az...

Miért megy el állandóan az internetkapcsolatom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a problémám, hogy állandóan elmegy az internetkapcsolatom. Nem a szolgáltatónál van baj, ezt tudom.

Windows 7-em van és tudjátok, az asztalon, lent, jobb oldalt jelzi az internetkapcsolatot. Néha egy óráig, fél óráig működik, aztán jön a sárga kis felkiáltójel és onnantól semmi...

Először azt hittem, hogy a routerrel van a gond, de wifiről lehet internetezni.

Mikor kijelzi, hogy nincs internetkapcsolat, akkor rámegyek a hálózati kapcsolatokra, ott a helyi kapcsolat 1-re és bejön egy ablak, ahol azt írja, hogy

" IPv4-kapcsolat: Nincs hálózati hozzáférés

IPv6-kapcsolat: Nincs hálózati hozzáférés "


A küldött és fogadott adatok azok szépen mennek felfele (számlálja), de internet még sincs.

Az alaplapi csatlakozót használom.

Volt egy hálózati kártyám még régebben, de nem tudom, hogy mi ütött belé, egyszerűen nem működik az sem.

Válaszokat köszönöm!



2014. máj. 27. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól még hogy wifiről megy, még lehet gond a routerrel is. Meg kéne nézni, hogy ha a routert megkerülve direktben a problémás gépre kötöd a netet, úgy is jelentkezik-e a probléma.
2014. máj. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Úgy sem jó. ezt elfelejtettem írni.
2014. máj. 27. 14:25
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyébként mikor nincs internet, akkor a routert sem tudom elérni a böngészőből. Mármint érted, beírom, hogy 192.168.0.1, aztán nem jön be még az oldal sem.
2014. máj. 27. 14:26
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát így elég nehéz megmondani, mi lehet a baja...


Pár általános fix próbálkozást tudok mondani:


parancssorba begépelni:


netsh winsock reset

netsh int tcp set global rss=disabled

2014. máj. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Megoldódott? ha igen, hogy? nekem is ez a baj :/
2015. okt. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!