Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nincs kép, videókártya hiba?

Halalfalo kérdése:

Nincs kép, videókártya hiba?

Figyelt kérdés

MSI H61M P25 (b3)


ASUS R9 270X


XFX TS 550


Samsung Syncmaster 173p.



A monitor az IGP-vel működik, de a vadonat új videókártyával nem. A VGA venti felpörög, kapja az áramot a 2db 6-os csatlakozón, de képet nem ad.

A monitor és a VGA is DVI-D (Dual Link) csatlakozójú, a kábel DVI-D (Single Link)


Kölcsönkértem 2 régebbi videókártyát, és azokkal azonnal működött is a rendszer.


Gyári hibás VGA-t kaphattam, vagy esetleg más a probléma?

Előre is köszi a válaszokat! :)



2014. jún. 2. 18:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy gyári hibás, vagy csak az alaplapod nem szereti. Érdemes másik gépben is kipróbálni, és ha nem sikerül életre kelteni, akkor kicseréltetni.
2014. jún. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy gyári hibás, de mielőtt visszaküldenéd, próbáld ki másik gépben és másik kábellel.
2014. jún. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én is így gondoltam, remélem nem a kártya rossz :(
2014. jún. 2. 18:28
 4/11 anonim ***** válasza:
Inkább reméld, hogy a kártya rossz, mert ez egy egyszerűen orvosolható dolog. Ha nem ő a rossz akkor van probléma, mert lehet keresni egy rejtett, nem nyilvánvaló egyéb hibát.
2014. jún. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Csak ez az első VGA-m, még soha nem tudtam értelmesen játszani, erre gebasz van. A gariztatás lehet, hogy tovább fog tartani, mint hogy összeszedjem a pénzt pl. egy új alaplap+proci kombóra. :D
2014. jún. 2. 19:11
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha boltban vetted, akkor besétálsz, odaadod, és kapsz helyette egy másikat (jó esetben). 10 perc + az utazásra fordított idő. Ha neten rendelted, akkor 8 napon belül elállhatsz a vásárlástól, nem is kell garanciáztatni. Aztán bemész egy számtech boltba, és veszel egy másikat.


Ha 8 napnál régebben őrizgeted a rossz kártyát, akkor persze megszívtad, de enyhítő körülmény, hogy magaddal toltál ki.

2014. jún. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Webshopban vettem, de személyesen vettem át :D
2014. jún. 2. 19:38
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha belül vagy a 8 napon, akkor küldd vissza. Most.
2014. jún. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Holnap kipróbálom egy ismerősnél, aztán valószínűleg elállok a vásárlástól ezzel a 8 napos lehetőséggel. Amúgy IPON-ban vettem, 30-án, pénteken.
2014. jún. 2. 21:07
 10/11 A kérdező kommentje:
Persze, csak ha nem működik :D
2014. jún. 2. 21:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!