Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megéri még ipod touch 5-ot venni?

Frosty002210 kérdése:

Megéri még ipod touch 5-ot venni?

Figyelt kérdés

Megéri? Mert csak a5 ös chip van benne....és egyáltalán az ios8 ki fog rá jönni? Ès ha esetleg nem érné meg, mikor jön az új?

Válaszokat köszönöm!!!



2014. jún. 2. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:
12%

Egy 5000 forintos használt android telefon többet tud, zenét hallgatni lehet egy teszkó gazdaságos mp3 lejátszóval is. Megéri-e? Ha felvágni akarsz vele, és ez számodra fontos, akkor talán, elvégre az Apple termékek elsődleges vonzereje a flanc. Egyéb esetben meg nem éri meg, mert semmivel nem nyújt többet, mint a tizedannyiba kerülő termékek.


Egyébként számítástechnikához köze nincs a kérdésnek...

2014. jún. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Rohadtul nem.
2014. jún. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem éri meg, réginek számít a másfél évével. Az ára is irreálisan magas, még mindig 100ezer Ft újonnan, ahhoz képest, hogy mikori kiadás már... Használtan esetleg 40-50 körül még megéri, mert alkalmazások bőven lesznek rá évekig.

Új iPod Touch szerintem nem nagyon fog már kijönni. Minek? Ugyanúgy néz ki majdnem, mint egy iPhone, szinte ugyanazt is tudja, kivéve, hogy a telefonálni nem lehet simán rajta. Nincs már piaca, maximum csak kisebb változatainak. (nano, shuffle)

Ha lesz is kiadva iTouch 6, az nem most lesz, mert inkább az iPhone 6-ra és az iPad-ekre koncentrál az Apple.

2014. jún. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Kedves utolso valaszolo..milyen 100ujonnan?:) A 16GB-osat (KAMERAVAL!) most adta ki egy hete az apple, es csak 69ezer forint. Szerintem megeri, en most vettem es baromi jo!
2014. júl. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó!

Amikor a kommentet írtam, még nem volt elérhető itthon az "új" kamerás változata a 16 gigásnak, a 32 pedig 99900 volt az iStyle-ban. Bár nekem akkor is a kék/fehér színű kellett anno és nem a fos szürke. Előbbi pedig nagyon sokáig tartotta az árát 100ezernél, jelenleg is 87ezer forint, ami megint csak rablás, ha azt nézzük, hogy lassan 2 éve jött ki. RÉGEN megérte megvenni, ma nem.

2014. júl. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Figyelj, nem tudom ezek miről beszélnek. Valószínűleg még nem fogtak a kezükben ipod touch 5-öt. Nagyon jó a cucc. Persze újonnan nagyon drága, én is használtan vettem. A lényeg hogy zenehallgatási (vezérlési) élménye csillagos 5. És gyorsabb bármelyik szar androidos telónál, pont.
2014. júl. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!