Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit vegyek, melyik a legfontos...

Mit vegyek, melyik a legfontosabb?

Figyelt kérdés

intel celeron cpu 440, 2.00ghz ,2gb ram ,nvidia geforce Gt 610

A kérdés az lenne, hogy mit vegyek a gépbe, hogy vigye a jobb játékokat, sajnos csak egy valamit tudok venni... ezért lenne fontos tudom melyikre fér már rá a gyere.



2014. jún. 4. 02:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Huh, hát mindegyikre. Játékoknál az elsődleges hardver a videokártya, de ha a GT610-nél (ami valóban gyenge) jelentősen erősebb kártyát veszel, oda tuti kevés lesz a Clereron 440. Ha a procit cseréled csak erősebbre, akkor a GT610 fog vissza. Ha mindkettő helyére komolyabb karikat teszel (akár mondjuk egy használt Core 2 Duo és egy HD6670/GT640), akkor azok mellé már jól jönne 4GB memória is.
2014. jún. 4. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
értem, ha vennék új procit , videót meg ramot .. mennyiből úsznám meg úgy ,hogy egy aránylag jobb gépet kapok ?
2014. jún. 4. 02:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Inkább spórolj, majd add el a gépet és vegyél újat.
2014. jún. 4. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem is jobban járnál ha még spórolnál kicsit, mert ide már alaplapcsere is kéne, erre már nem érdemes költeni semmit
2014. jún. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindent kéne cserélni, gondolom a táp se a legjobb.
2014. jún. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem, és esetleg tud valaki olyan pc mondani aminek jó az ár-érték aránya ? (használt is lehet )
2014. jún. 4. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!