Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Pendrive ról tudok driver...

Pendrive ról tudok driver telepíteni? (op rendszerthez hasonló eljárásra gondoltam )

Figyelt kérdés
az lenen a kérdésem ,h meglehet e azt oldani ,h driver lemez tartalmát pendrivera másolo és onnan telepítem de úgy ,h a pendriveot cd nek érzékelje ! mint pl op rendszer telepítésnél ha pendriveról telepítí valaki arendszert !

2014. jún. 4. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:
teljesen mindegy, minek 'erzekeli' a rendszer a drivereket, a fajlok a lenyegesek. sosem szoktam CD-rol telepiteni, lassu, zajos, stb., elobb lehuzok mindent a netrol (nyilvan frissebb is, mint a CD-n levo), felmasolom egy pendrive-ra, es onnan telepitek.
2014. jún. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A driver telepítőnek tök mindegy, hogy CD-n van-e, nem is nézi meg, honnan futtatod. Akár floppy lemezre is másolhatod, ha ráfér.


De egyébként nem érdemes ezt csinálni, mert a driver CD-ken mindig elavult driverek vannak, mivel a gyártástól rengeteg idő eltelik, ami szállítással, raktározással stb. telik. Érdemesebb a legfrissebb drivereket letölteni, és azokat telepíteni. Hogy pendrive-ról, vagy floppy-ról, az tök mindegy. Amiről akarod.

2014. jún. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válasokat
2014. jún. 4. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!