Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy 32 GB-os pendrive,...

Van egy 32 GB-os pendrive, ami médialejátszó által le lett formázva FAT32-re. Most újra számítógépen lenne használva, de az csak 1 gigát ismer fel a 32-ből. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Van egy 32 GB-os pendrive, ami médialejátszó által le lett formázva FAT32-re. Most újra számítógépen lenne használva,de az csak 1 gigát ismer fel a 32-ből. Mi lehet a gond?

2014. jún. 5. 11:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáltad újraformázni?
2014. jún. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, próbáltam. Az nem hatott. Próbáltam a Számítógép + jobb klikk + Manage - Computer Management kezelőben is beállítani, ott sem ment.


Picit hosszabb keresés után rábukkantam egy fórumra, ahol leírták a megoldást és azzal sikerült, úgyhogy már nem aktuális a kérdés.


Azért köszönöm a gyors reakciót :) Üdv

2014. jún. 5. 13:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Nehogy belinkeld a megoldást, még netán jól jönne valakinek. Isten ments.
2014. jún. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Bocsi, igazad van.

Ezen a linken találtam megoldást: [link]


Működött, úgyhogy ajánlom mindenkinek, akinek hasonló problémája van.

2014. nov. 19. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!