Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy Codegen 400-as tápom,...

Van egy Codegen 400-as tápom, alig forog a ventije, rendes (lakás hűtésére használt) ventivel hűtöm. Kockázatos így üzemeltetni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy szar minőség a Codegen, de most sajna csak az van, éppen hogy csak forog a ventije. Kb. 2 órája hűtöm szobaventilátorral, elég neki ez a hűtés vagy kifog nyírni valamit? A ventilátor 3-as, maximális fokozaton megy. Vegyek egy ilyet? [link] Vagy tudtok jó fajta olcsóbbat?

2014. jún. 7. 13:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Se hkct, se codegent ne vegyél, mert szarok. Én a helyedben a gépedet a mostani táppal nem használnám. Régebben a Chicony hipro okés volt, bár nem tudom, hogy manapság milyen belet használnak. Minimum ilyet vegyél: [link]
2014. jún. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Alapból veszélyes üzemeltetni. És a HKC se jobb. Én minimum egy FSP 350APNt vennék, 8-9ezerbe fáj.
2014. jún. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 halalfalo ***** válasza:

Codegen helyett HKC :D

Ugyanolyan sz@r!



Ez már használható:

[link]

2014. jún. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A baj az hogy ez nem egy megbízható táp! még ha valami chieftec vagy fsp lenne azt mondanám üzemeljen nyugodtan ha túlmelegszik se gyullad ki és nem öl meg semmit a gében.Ez viszont nagyon veszélyes főleg így hogy a venti alig jár.. legrosszabb esetben a meleg idő miatt szétvág 2-3 alkatrészt esetleg kigyullad.. Ha nagyon bátor vagy csináld, csak készülj az áram lekapcsolására és legyen nálad elektromos tüzeknél használt porral oltó készülék(ilyenkor nem lakástüzet kell elképzelni ha időben észreveszed hogy füstöl a táp akár el is lehet fújni). Költsd rá azt a +4000 forintot egy olcsóbb 350-400w os fsp re és érezd magad biztonságban.
2014. jún. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Pár ezerért kapsz használtan értelmes tápot.


A HKC meg hasonló társai nem PC-be valók,maximum LED sor üzemeltetésére.

2014. jún. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!