Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ajánlanátok hangfalszettet?

Ajánlanátok hangfalszettet?

Figyelt kérdés
max 22k. Pcxről! 5.1-est!
2014. jún. 7. 20:21
 1/7 anonim válasza:

5.1-est nem tudok hirtelenjében, de 2.0 viszont igen:


Genius SP-HF 1255B, cseresznye fadobozos hangfal (jó nagy és mély), line-in az elején, magas ill. mélyhang kiemelő rajta, és kib***ott k**va jól szól! Csak 8.0000 forint! És jobb mint az sp-hf1800A. Nehogy olyat vegyél mert az pénzkidobás!

2014. jún. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Friss 1255B tulajként megerősítem. Nagyon diszkóhoz kellene egy szub, meg némi hackelgetés, de kellemes, mondjuk 60000Ft-os AIWA minihifinél pöttyet kiegyensúlyozottabb, "műségmentesebb" szóláshoz használtan 8e körül tényleg jutalom.
2014. jún. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
én ezt néztem ki, milyen? [link]
2014. jún. 7. 21:23
 4/7 A kérdező kommentje:
???
2014. jún. 7. 21:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Én megbíznék benne, és az alatta véleményezőkben is. Mondjuk 5.1-ekkel szokott bajom lenni a nem kétutas szatelit tompa papírhangja, ha esetleg tudsz gyűjteni hozzá, érdemes lehet SP-HF6000-et vadászni használtan, még akár kontakthibás hangerőszabályzóval vagy levert hátsó sarokkal is, csak hogy olcsó is legyen. Persze vagy lesz, vagy nem, de arra már tényleg nemigen van panasz. Irdatlan hangerő mocskos jó minőségben, másokhoz képest 2/3 áron újonnan. Természetesen ha nem zavar, hogy nincs ott a magasak legteteje, akkor emberes kis cucc ez is. Nem hiába dícsérik ott agyon a népek.
2014. jún. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hátsz nemszeretnék többet rákölteni. Elsősorban zenézésre kellene, de néha egy kis filmezéshez.
2014. jún. 7. 22:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nagyon elektronikus zenét hallgatsz, akkor bármilyen 40W vagy afölötti szub és "udvara" elég. Ha inkább természetes vagy nyugisabb elektronikus zenére kell, akkor nagyon megéri beáldozni a legalsó basszustartományt egy Genius 2.0 szett hangzásáért. Ha nem kritérium az 5.1 (általában nem nagyobb élmény egy minőségi sztereónál, sőt), de a filmbeli basszusokból "nem engedsz", jobban megéri ugyanannyiért brutálabb 2.1-et nézni. A Genius a jó ár/érték alsó szegmensben. Ideális az lenne, ha penge, textildómos kétutas pár (vagy ötös) mellé irdatlan húsz-huszonöt centis szub járna, de olyan nem lesz, hacsak nem moddal...
2014. jún. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!