Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy ének mikrofonom de a...

Van egy ének mikrofonom de a felvétel készítés túl zajos! Mi lehet a probléma? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Van egy Vocal mikrofonom! Egy boltban kapható Jack dugós dinamikus mikrofon.Nem profi,de nem is gagyi énekmikrofon!

Márkáját nem írom le mert nem akarom, hogy ezzel foglalkozzunk!Lényeg bolti mikrofon 10 000 forint alatti.

Viszont mikor számítógép integrált alaplapi hangkártyához

csatlakoztatom (gondolom nem a legjobb választás)

a felvétel nem csak, hogy halk,de zajos is!

Szercseg pattog sistereg a háttérben amit gondolom a számítógép hangkártyája okozhat!

Nem használok előerősítőt sem de nem is ez lehet különösen a probléma! Mert attól még kéne elfogadható normál tisztaságú és hangerejű felvételt készíteni!


Biztos vagyok benne,hogy a hangkártya csere megoldaná ezt,viszont nem akarok Tízezreket erre költeni.

Mikrofonomat sem cserélném le egyenlőre!

Előerősítőt későbbre tervezek, szoftverből pedig négyet is teszteltem nem azzal van gond!


Milyen megoldást javasoltok, esetleg valami hangkártya aminek nincs zavaró alapzaja felvétel közben,vagy

Más megoldás is létezik,esetleg volt már nektek is hasonló problémátok! Amit meg tudtatok otthon házilag oldani stb:


Véleményeket,ötleteket,hozzászólások,élményeket szívesen várok!

És kérlek titeket ne durván lekezelően írjatok!

Mindenki hozzászólhat, köszönöm!



2014. jún. 8. 07:29
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Igazatok van! Nem hinném,hogy nagy különbség lenne közöttük

Találtam egy oldalt ahol hasonló kártyával dolgozik valaki!

És gondoltam ilyen kis költségvetésű stúdió nem lenne rossz

[link]

2014. jún. 9. 00:01
 12/12 anonim ***** válasza:
Azért vennél haragot, mert olcsó?
2014. jún. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!