Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A Hővezetőpasztáknak van...

A Hővezetőpasztáknak van szavatossági idejük, illetve ha van akkor mennyi?

Figyelt kérdés

2014. jún. 9. 11:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Mármint hogy? Még a csomagolásában? Úgy úgy tudom, hogy évekig is bírják, főleg ha normálisan le van zárva. A jobbakra a gyártók 4-8 évet is esküsznek (Artic MX széria).
2014. jún. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
igen, csomagolásban... nekem nem tudom milyen ilyen "noname" ezüstkolloidos akármim van kb 2-3 éve volt hogy vettem, 500 forint volt és hát hogy mennyire jól zár nem tudom, ilyen kis mini fecskendőben van 5 milis de a végéről a kis kupakot eléggé nehezen tudom leszedni...
2014. jún. 12. 19:00
 3/10 A kérdező kommentje:
amúgy évente szoktam cserélni a pasztát a procin és a videókártyán de még mindig van benne kb 3,5 mili
2014. jún. 12. 19:02
 4/10 anonim ***** válasza:

Annyi ideje meg van már? Én akkor a helyedben már újat vennék. Azt hittem mai pasztára kérdezed, a régebbiek más, ha ezüstös ha nem, főleg ha noname.

Újonnan vehetsz 400 forintért már ilyen fehér pasztát (noname, de azt hiszem coolink gyártja csak nem írják rá).

Egyébként én félévente szoktam újrapasztázni, mondjuk én elég sokat használom.

2014. jún. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

jaja, am így néz ki: [link]


ugyan úgy szürke, csak mint ha kicsit sötétebb lenne mint a képen és fél ml-enként van rajta jelzés...

2014. jún. 12. 20:58
 6/10 anonim ***** válasza:

A fehér párja is így néz ki, és mind a kettő tényleg coolink, jól emlékeztem.

[link]

[link]


Mint mondtam, szinte bagóért hozzá lehet jutni, de szerintem semmi baja sincs, mivel elég jófajta paszta, ahhoz képest, hogy olcsó is :) De ha az állagát megnézed, és nem kemény (ki tudod nyomni), akkor már minden rendben :)

2014. jún. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
azaz, mint ami az első linken van, a szürke... könnyen kijön gond nélkül, mint a lágy margarin... de nem sokat tettem a procira, kb mint egy borsószem
2014. jún. 13. 08:46
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor a paszta is jó még és jól is alkalmaztad, mivel hogy nem szabad sokat használni belőle, persze feltétel az is, hogy tiszta felületre vezesd fel.
2014. jún. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
az jó ha a procit és a vga-t átlagosan 20-30 fokkal hűsítette? a proci 70 fok felttről alig 30 fokra ment le , a videókártya meg 60-70 ről 40-50 közé...
2014. jún. 13. 22:22
 10/10 anonim ***** válasza:
Persze, teljesen jó. Ezek szerint a pasztacsere már jóideje esedékes lett volna, nem lett volna szabad eddig halogatni. Ajánlanám neked is a félévente történő pasztázást, mert magasabb hőmérsékleten többet veszítenek az élettartamukból.
2014. jún. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!