Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan hahsználom ki elől az...

Hogyan hahsználom ki elől az alaplapi usb csatlakozókat?

Figyelt kérdés

Előre szólok hogy még nem raktam össze gépet soha, és most lehet hogy jó nagy hülyeséget fogok kérdezni, de akkor se értem...


Ha egy alaplap adatai között az szerepel hogy elől van 2 db usb3.0, és 4 db usb 2.0 portja:

[link]


Akkor hogy fogom tudni ezeket használni egy olyan házban, aminek front oldalon felül, s ráadásul kevesebb usb aljzata van:

[link]



2014. jún. 10. 12:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak annyit kötsz be amennyit tudsz
2014. jún. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amit az alaplapnál megadnak az így néz ki:

- Van x darab USB hátul, ez tényleg ott van.

- Van y darab USB elöl, ehhez CSAK csatlakozók (NEM USB csati, hanem sok tüskés "valami") vannak az alaplapon. A házon kell lennie magának a kivezetésnek, amit az alaplapra kell bekötni, amikor összeszereled a gépet.


(Az újaknál nem tudom, hogy így van-e még, de egy régi gépemhez volt egy bővítő kártya (+4 USB 2.0), amit szintén az "előlapi" csatlakozókhoz kellett csatlakoztatni az alaplapon.)

2014. jún. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindkettötök válaszát, főleg 2es, így mostmár értem hogy van. :)
2014. jún. 10. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!