Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Villogó grafikai hibák. Mi...

Villogó grafikai hibák. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Van egy igen érdekes és egyben nagyon zavaró problémám játék közben.Egyes helyeken fura fehér,rácsos villogás borítja be a játékteret.Ez meg szokott szűnni,ha állítok a grafikán de engem azért zavar hogy lejjebb kell adnom a minőségből, mikor erősebb beállításokkal is játszhatnék.


Itt egy kép a problémáról:

[link]


A válaszokat előre is köszönöm!



2014. jún. 10. 15:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Bármi okozhatja ezt! Lehet, hogy nem eredeti a játék. Lehet az is, hogy a videokártya nem bírja, vagy túlmelegszik, és ezért nem megy. Vagy csak szimplán rossz valamelyik alkatrész!
2014. jún. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Mellesleg configom:Asus R7 260X 2GB,AMD FX6350,8 GB Kingston Hyper X Blue 1600Mhz.Nem hinném hogy kevés neki amúgy a játék a Team Fortress 2 és megvettem.Utánna nézek a melegedésnek.
2014. jún. 10. 21:14
 3/9 anonim ***** válasza:
a game debate oldalon ha megadod a konfigodat, kidobja, hogy egy adott játéknál, milyen grafikán menne el. Nézd meg ott, lehet, hogy a videokártya kevés neki, bár nemtudom. A melegedésnek pedig mindenképpen járj utána. Jön a nyár melegszik a szoba, a gép... Ha nagyon gáz a helyzet, próbáldd meg újrarakni a videokártyát! Szedd ki az alaplapból majd rakd vissza, esetleg tisztítsd meg a kártyát illetve a videokártya csatlakozóját az alaplapon, majd rakd újra a videokártya driverét. Ha pedig tényleg a melegedéssel van a gond, akkor érdemesebb bele vízhűtést rakatni! (Legelső voltam)
2014. jún. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a tanácsokat!
2014. jún. 15. 09:23
 5/9 anonim ***** válasza:
Szivesen! Na? Megoldódott a gond?
2014. jún. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Úgy néz,ki lehet a por miatt nem tudta kihűteni a ventilátorom, de drivert is újraraktam szóval nem tudni mi volt a megoldás.Köszi mégegyszer.
2014. jún. 16. 20:02
 7/9 anonim ***** válasza:
Nincs mit! Kapok zöld pacsit?
2014. jún. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Megvolt!
2014. jún. 19. 19:06
 9/9 anonim ***** válasza:
Köszi!
2014. jún. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!