Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Normális, ha a videókártyám...

Normális, ha a videókártyám Far Cry 3 alatt felmegy 70-72 fokra?

Figyelt kérdés
Gigabyte Radeon R9 280X-em van és a mostani nagy melegekben felment 71-72fokra Far Cry 3 alatt...Mikor ez volt,akkor többször is volt olyan,hogy megakadt a kép vagy pici kockák jelentek meg fél másodpercre,aztán jo volt újra...Normális ez a hőfök? :o

2014. jún. 10. 17:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Teljesen normális, főleg ilyen tetű melegben. A pici kockák már aggasztóbbak, mert arra utalnak, hogy a VRAM még ennél is magasabbra kúszik.


Javasolnék takarítást és újrapasztázást, bár a kártya elég új lehet, elvileg nem kéne még túl rossz állapotban lennie. Lehet, hogy érdemesebb lenne élni a garanciával, mert elvileg ennél melegebb környezetben sem lenne szabad rosszalkodnia.

2014. jún. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De a kis kockák csak télleg ekkor jelentek meg,amikor már nagyon-nagyon meleg volt....előtte semmi problémám nem volt.2013 novemberben vettem a VGA-t...
2014. jún. 10. 17:31
 3/8 anonim ***** válasza:

Lényegtelen, ha napi 24 órában 100% teljesítményen dolgozik, akkor sem szabad kockásodnia.


Próbáld a pasztázást, aztán ha nem segít, akkor csere.

2014. jún. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 halalfalo ***** válasza:
100%
Viszont, ha szétszereled, akkor nem érvényes a garancia.
2014. jún. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor szerintetek mit csináljak?Mert ha pasztázom,akkor valószínüleg tényleg bukom a garanciát :/
2014. jún. 10. 17:48
 6/8 Alexcsii válasza:
beviszed megnézetni gariba, elmondod a panaszod, ha nem cserélik ki akkor nyugodtan lehet pasztázni
2014. jún. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan újra pasztázhatód, senki nemfogja azt megmondani ha esetleg elromlik, hogy szét lett szedve....
2014. jún. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 halalfalo ***** válasza:

Én most vettem egy R9 270X-et, (gyári hibás volt azt hiszem, szóval elálltam a vásárlástól)

És le volt matricázva a csavarok feletti rész. Ergó le kell szedni a matricát, hogy szétszedhesd. És akkor látni fogják, hogy belepiszkáltál.

2014. jún. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!