Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik a legjobb füles 10-15...

Melyik a legjobb füles 10-15 ezer forintér?

Figyelt kérdés
Ha lehet akkor innen kéne választanotok ( [link] ) de a lényeg hogy Pécsre el lehessen juttattni! Egyébként valami gamer vagy játékokhoz illő fülesre gondoltam aminek jó basszusa van és jó mikrofonja. A jó mikrofon alatt azt értem hogy ne vegye bele a füles hangját mert tesómnak nagyon behallatszik a fülesének a hangja pedig tök halkan játszik. Meg azért a hangomat is tisztán lehessen hallani. Tudom, sok kérés egyszerre de remélem találtok egyet. :) Egyébként ha van türelmetek azt is leírhatjátok hogy miért jó vagy hogy miért pont azt választottátok.
2014. jún. 10. 22:21
 1/1 A kérdező kommentje:
Ja, és a jó basszus alatt meg azt értem, hogy rezegjen vagy nemtudom minek hívják azt :D
2014. jún. 10. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!