Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szörnyű laggolást tapasztalok...

Donbaalazs kérdése:

Szörnyű laggolást tapasztalok gépemen és nem tudom az okát. (nem csak játékban) Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Specifikáció:


Intel C2D E4300 (1.8 GHz) ez kevés lenne?

2X2GB RAM

NVIDIA GF 9500 GT 512MB

500GB HDD (SATA2)

ASUS p5GC-MX 1333


A lényeg az, hogy bekapcsolást követően jön egy fázis, amikor semmit nem tudok rajta csinálni, mert befagy rögtön (kb 5perc), aztán ha elkezdek nternetezni (jellemzően több oldal meg v an nyitva) akkor is egy fél órában kb 10-20szor belaggol, megáll a kép, a kurzor mozog.. Start menüre tudok kattintani, az aktív, csak a böngésző ablak fagy be. (többet is próbáltam). De nem csak internet közben, hanem ha bármi mást csinálok rajta, beszaggat, belaggol és nagyon idegesít. Nem tudom, ennek mi lehet az oka.. hardver?


Több operációs rendszert is próbáltam.. ugyan azt tapasztalom( Vista, Win7, most Ubuntu 14.04van és itt is)


Videó driver a legfrissebb mindig.. szabad hely 400GB, a processzort terhelné az túl, ha meg van nyitva 2 lap a böngészőben? (semmi más nem fut alatta)



2014. jún. 11. 11:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Hard Disk Sentinellel nézd meg, milyen állapotban van a HDD. Esetleg egy memtest-et is futtathatsz.
2014. jún. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Megvolt, HDD 100%, memória hiba nincs, a memória időzítést nem kell feltétlenül beállítani, ugye? Nem próbáltam még soha, de eddig nem volt baj.
2014. jún. 11. 23:34
 3/3 anonim ***** válasza:
nem melegszik túl valami? procit érdemes esetleg újrapasztázni, meg ellenőrizni a hőmérsékleteket
2014. jún. 12. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!