Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A számítógépem nem telepít...

A számítógépem nem telepít semmilyen illesztőszoftvert miért? A többi lent

Figyelt kérdés
naszóval akármit dugos bele usbén vagy ps2őn(csatlakozó) a Windows pittyen szóval észleli de kezelni már semmit nem tud és a windows update se bír felrakni 40 frissítést elméletben egy eredeti win 7 home premium 64em van bármi megoldás

2014. jún. 11. 17:24
 1/9 Prototype18 válasza:
Próbáld ki a Windwos 7 Ultimate 32bit, nekem ez müködik és mindent fel rak, nem lehet hogy valami kókány verziót töltöttél le és írtál ki? És lehet hogy ki lett belőle szedve.
2014. jún. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Egy informatikus csinálta és elméletbenben eredeti eddig ultimate 64bitem volt de azzal meg egy sokkal rosszabb problem volt és ezelőtt ez is tudta csak aztán meggondolta magát
2014. jún. 12. 09:33
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez miota van? Amikor megkaptad akkor is ilyen volt?

Nem lehet valami baj van rendszerfajlokkal? Vagy talán vírus?

2014. jún. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy vírus tán egy hónapja ilyen és az update center se működik rendesen de azt eleve azért aktiváltam hátha megoldja a problémát
2014. jún. 12. 10:29
 5/9 A kérdező kommentje:
Manuáliisan lehet ezeket telepíteni?
2014. jún. 12. 10:31
 6/9 A kérdező kommentje:
Egyébként amikor megkaptam nem volt ilyen
2014. jún. 12. 13:42
 7/9 anonim ***** válasza:
Vagy vírus, vagy alaplap hibának tűnik de bármi lehet kb... első körben újratelepítést próbálj meg...
2014. jún. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Prototype18 válasza:
Nos igen, én is ezt szeretem hogy van a gépnek valami baja és akkor jölj rá hogy melyik alkatrész okoza és mi baja :/
2014. jún. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem hardveres mert ezelőtt jó volt
2014. jún. 22. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!