Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy egészítenétek ki ezt a...

Hogy egészítenétek ki ezt a konfigot?

Figyelt kérdés

Ház: Sharkoon T5

Táp: Raider 550

Proci: i3 4130


A fent felsoroltak biztosak. Ehhez kéne még a hiányzó pár komponens. ATX mérettel.


2014. jún. 11. 22:19
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

lehet 750ti lesz bár 40,2 fps 1920*1080-on a Bf3 vele full graffon.


Ennél már csak az a viccesebb hogy 1280×720-nál én nem szeretem a nagyobb felbontást.


Nem tudom, még alszok rá egyet :D Valahol ezt is pazarlásnak tekintem, mert nem hiszem hogy felhúznám a grafikát bárhol is maxra.

2014. jún. 11. 23:19
 22/24 anonim ***** válasza:

[link]

Occob mint a 750 ti és erösebb is ;D

2014. jún. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

OFF:

Ne is haragudj kérdező, de most kiakasztottál egy kicsit, pedig nem is válaszoltam a kérdésedre, de már az olvasása is felhúzott!

Okok:

0. nem írsz semmi konkrétumot, hogy mire is használnád(irodai vs játék(mivel milyen felbontáson, minőségben))és azt sem írod, hogy az ár mindegy

1. kiakadsz, amikor kérdezik, hogy mennyit szánsz rá

2. azon sírsz, hogy te csak a procidhoz erőben passzoló vgat akarsz

3. ajánlanak neked vgakat amik legjobban passzolnak a procidhoz, erre benyögöd, hogy "Ennél már csak az a viccesebb hogy 1280×720-nál én nem szeretem a nagyobb felbontást. ... Valahol ezt is pazarlásnak tekintem, mert nem hiszem hogy felhúznám a grafikát bárhol is maxra."

4. beszólsz és lepontozd azokat akik ténylegesen is segíteni akarnak


Engem is nyugodtan pontozz le, de akkor is ezt csináltad


ON:

Hogy válaszoljak is a kérdésedre az utolsó hozzászólásod lapján egy hd 7770 / r7 260 bőven megfelel a feltételednek: "1280×720-nál én nem szeretem a nagyobb felbontást", és ezen a felbontáson ezek bőven elegendőek.

2014. jún. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
köszi, nem le hanem felpontoztalak.
2014. jún. 12. 12:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!