Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy Samsung syncmaster...

Van egy Samsung syncmaster p2770hd monitor tvm és jelentkezett egy kis probléma, tudnátok segíteni? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval netezés közben egyszer csak a monitorom kicsit sötétebb lett majd be rakta magát alvó módba a zene amit közben hallgattam az ugyanúgy szólt tovább viszont kép az sehol sem volt miután átkapcsoltam tv re kb. 1mp ig mutatta a képet utána szintén alvó módba váltott mi lehet a baja? Próbáltam áramtalanítani de semmi változást nem produkált.

2014. jún. 12. 00:45
 1/3 A kérdező kommentje:
*p2270hd
2014. jún. 12. 01:06
 2/3 anonim ***** válasza:
Úgy hangzik, hogy valami elromlott az elektronikájában. Ha garis, akkor szervíz, ha meg nem, akkor nézesd meg, és ha hibás, akkor ne javíttasd meg, hanem vegyél egy új készüléket.
2014. jún. 12. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2014. jún. 12. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!