Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Leöntöttem a netbookom vízzel....

Leöntöttem a netbookom vízzel. Mi baja?

Figyelt kérdés
Leöntöttem egy dell inspiron mini 1012est a billentyűzetnél egy pohár vízzel. A gép bekapcsológomb megnyomása után hetet pittyen nagyon hangosan és se kép se hang. Szét szedtem a winchester alatt nedves volt, de maga a hardver ép és tisztának tűnik. Minden tiszta amúgy az alaplapon is.
2014. jún. 12. 22:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi baja? :D hát az, hogy leöntötted vízzel, ami általában nem tesz jót egy árammal működő készüléknek..


nyílván zárlatos lett amúgy

2014. jún. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

BIOS beep codes-nézz utána.

Mi a baja? VIZES.

Virtual mode exception error -AMI BIOS

[link]

2014. jún. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Zárlatos lett, tönkrement. Ilyenkor mindig az az első, hogy áramtalanítod, szétszereled amennyire csak tudod, és hagyod, hogy száradjon. Aztán napok múltán megpróbálod bekapcsolni, és reménykedsz, hogy nem vágta haza - amire most sajnos nagy az esély, mert első lépést nem tetted meg...
2014. jún. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Tengor ***** válasza:
100%

Szerintem az okozza a problémát, hogy a szomszéd hentes felesége túl borsosra főzte a cupákot.

Komolyan: mivel beleöntés után kapcsolgattad valószínűleg annyi a masinának.

2014. jún. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Belerúgtam az asztalba, miért fáj a lábam?
2014. jún. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#5: mert nem öntötted le vízzel! ;D
2014. jún. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Azért arra nem számítottam hogy gúnnyá teszitek a kérdésem. Hogy mi a baja az alatt nem az okot értem hanem konkrét problémát...de azért köszi a válaszokat
2014. jún. 12. 23:04
 8/10 anonim ***** válasza:
azt is írtam bro :D és nem is csak én, más válaszban is ott van, hogy ZÁRLATOS LETT
2014. jún. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Tengor ***** válasza:
A konkrét probléma az, hogy ott is folyt áram, ahol a tervezők nem számítottak rá, hogy fog és ebből kifolyólag a hardver tönkrement.
2014. jún. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A baja az, hogy zárlatos és vizes. Most már tönkre is tetted, ezt maximum elviccelni lehet, mert amúgy elég szomorú.
2014. jún. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!