Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Driverbooster használata után...

Driverbooster használata után összeomlott a hálókártyám xp-n és a driveres cd-t nem találom, mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Xp-s vagyok még ha ez számít bármit is és N-vidia a hálókártyám

2014. jún. 15. 10:42
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Tanuld meg, hogy drivereket mindig kézzel telepítünk és nem driver cd-ről (mert azon régi driver van), hanem a gyártó oldaláról töltjük le a legújabbat. Nvidia hálókártya pedig nem létezik, csak Nv videokártya.
2014. jún. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
úgy értettem,a driverboostert meg dicsérték, azért töltöttem le,köszönöm válaszod,de a kérdésemre még nem kaptam választ! :/ :D
2014. jún. 15. 10:49
 3/7 csacsi2 ***** válasza:
100%

Ezért nem szoktam javasolni a driver kereső/telepítő programok használatát, maximum keresésre, de a telepítés, honlapról, gyári telepítővel.

1 lehetőség a programban, a Mentés/visszaállítás.

[link]

2. lehetőség, hogy felmész a gyártó honlapjára és letöltöd a megfelelő driver-t

Segítségedre lehet az aida64 ha nem tudod mi van a gépedben:

[link]

2014. jún. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Rendszervisszaállítás -t már próbáltad?
2014. jún. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
rendszervisszaállítás után is rossz maradt a hálókártyám és mivel ugye nincsen netem most a gépen ezért nem tudom leszedni a drivereket netről,pendriveról sem ment ha másik gépről vittem a cuccost,de köszönöm a válaszokat! :)
2014. jún. 18. 12:45
 6/7 csacsi2 ***** válasza:

Miért nem ment pendriver-ről? Valami tönkremegy akkor azt le kell cserélni.Teljesen mindegy milyen adatátviteli eszközzel oldod meg hogy a gépedre kerüljön a driver, csak legyen rajta.

Amúgy a win, tárolja a feltelepített drivereket.

futtatásba írd: devmgmt.msc

Keresd meg a hálózati kártyát klikkelj a frissítésre. Ha nem tudja frissíteni, távolítsd el és indítsd újra a gépet!

[link]

Előtte a tulajdonságok, illesztőprogram részénél nézd meg a fájlt.

[link]

A részleteknél az eszközpéldány azonosítóját írd le (ennek alapján kereshetsz drivert)

pl.:

PCI\VEN_10B9&DEV_5263&SUBSYS_52631849&REV_40\3&267A616A&0&68


újraindítás után fel kell ismerje az új eszközt és telepítenie kell.

Amennyiben mégsem akkor kell a hardvereszköz (vezérlőpult) hozzáadását használni!

Először használd hogy automatikusan keresse meg.

nem találja, Kézzel megkeresni új eszköz hozzáadása, hálózati kártya kiválasztása, sajátlemez,tallózás és meg kell keresni a hozzá tartozót ebben segít ez:

[link]

c:\WINDOWS\system32\drivers\ könyvtárban található azonos nevü inf fájl. Esetleg a c:\WINDOWS\Driver Cache\ v. az inf könyvtárban.

Viszont valamiért amiért nem tudod telepíteni hiányzik vagy sérült a fájl, akkor csak a telepítő használata a megoldás, amit nem értek miért nem tudod átvinni és telepíteni.

2014. jún. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
próbálj felrakni win7-et.
2015. máj. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!