Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért írja ki néha a gépem...

Miért írja ki néha a gépem hogy kevés a szabad memória?

Figyelt kérdés

Windows 7 32 bites van rajta!


adatok: E7300 cpu. 2gb ddr2 800mhz ram. 80 Gb hdd.alaplap: Intel DG31PR.


Valaki valami megoldás??



2014. jún. 17. 17:01
 1/5 anonim ***** válasza:

A kérdésre válaszolva: Mert kevés a szabad memória


Megoldás: szabadíts fel memóriát

2014. jún. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 ThodEE GoD ***** válasza:

Magad is ellenőrizheted mennyit eszik épp a gép:

Ctrl+Shift+Esc -> Teljesítmény

2014. jún. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszike a válaszokat! Valaki lenne olyan kedves és le írná nekem ezt részletesebben??! Mert nem igazán értem! Ezt írja: Lapozó fájlok teljes mérete 1024 Mb!! Pedig 2 gb ram van benne! Valami el lehet állítva???
2014. jún. 17. 20:36
 4/5 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg annak annyinak kell lenni-e ha te vagy a rendszer így állítja be.

A lapozófájl arra jó hogy ha kezdene kifogyni a számítógép az erőforrásaiból akkor ideiglenesen oda raktározza az adatokat, de közben ezen adatokat fel fogja írni a HDDre.

Ha szeretnéd hogy több legyen (de ennek nem kell többnek lennie, mert nekem 8GB lapozófájlom van de talán 150MBot használ) akkor kövesd ezt az útvonalat.

Bemész a start menübe, ott számítógép, jobb katt---->Tulajdonságok--->Speciális rendszerbeállítások--->a Speciális fülbe bemész--->Teljesítménynél Beállítások--->ismét Speciális fül--->Virtuális memória 1024 MB---> melette a módosítás gomb--->Rányomsz a kivánt meghajtóra és bepöttyözöd azt hogy Autómatikusan beállított méret.Ilyenkor a rendszer eldönti mennyi Lapozófájlt tud létrehozni.

Pl.: nekem van 4GB memóriám a gépben meg egy 200 GBos vinyóm, abból nekem 20 GBnyi szabad területem.A rendszerem úgy ítélte meg hogy összesen 8089 MB lapozófájlt tud létrehozni.

2014. jún. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget :)
2014. jún. 18. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!