Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ciripel a számítógépem,1.5...

Ciripel a számítógépem,1.5 éves és már a kezdetektől fogva viszont most figyeltem fel rá. Mi lehet a gáz?

Figyelt kérdés

Chieftec 400w-os táp... 80+ hatékonysággal.


WD10EZEX vinyó

Asus radeon HD 7770 1GB DDR5

8GB kingston memória

FX-6100 vinyó....


Játék közben nem ciripel, HD film közben sem... de ha üresjárat van, vagy ha a Firefoxban görgetek akkor igen... Volt már 2x szervizben, mondtam is, hogy ciripel a gép de nem igazán kaptam választ, a vinyó lett cserélve benne mert gyári hibás volt... aztán az egyik venti megadta magát, 1 hónaposan... azóta semmi probléma, de néha idegesítő tud lenni... ja és főleg bekapcsolás után lehet hallani, így használat közben a bekapcs. után fél órával már nem...



2014. jún. 17. 18:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Talán triviális, de én a helyedben szétszedném, és kifülelném, hogy melyik része ciripel. Ha van otthon régebbi típusú vérnyomásmérőtök sztetoszkóppal, az most jól jöhet.
2014. jún. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 |Orfeusz| ***** válasza:
Nem az egyik venti csinálja? Szerintem nincs nagyobb baj. Hozzáér egy vezeték vagy csapágyhibás lehet.
2014. jún. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem tudom eldönteni... a tápra gyanakodtam először, mert kívülről hallgatva onnan tűnik a leghangosabbnak... sőt, még belülről is... de ha odanyomom a fülemet a vinyó mellé akkor meg úgy tűnik, mintha abból jönne...(0 napos, most vettem), az előző vinyó idejében is volt ilyen hang, tehát 1.5 éve is...


Az Seagate Barracuda ST1000DM003 volt... tele bad sectorral :'D...

2014. jún. 17. 18:48
 4/10 A kérdező kommentje:
Ha ez számít... semmi sem melegszik, kari játék mellett is max 47 fokos marad, ami nem meleg... cpu-t nem néztem, de az sem meleg... ez a vinyó eddig meg max 35 fokot ért el, előző pedig 39-et... a gépből is kellemes langyos levegő jön ki Watch_dogs közben, a tápot megérintve is alig langyos... egyáltalán nem meleg...
2014. jún. 17. 18:53
 5/10 |Orfeusz| ***** válasza:
Vedd le az oldallapot és hallgasd ki úgy!
2014. jún. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Így is... mintha a tápból jönne, de ha a vinyóhoz nyomom a fülem akkor olyan mintha onnan jönne... nem tudom eldönteni...
2014. jún. 17. 18:59
 7/10 A kérdező kommentje:
Közben valaki azt írta, hogy ez egy Chieftec sajátosság... ez létezik?
2014. jún. 17. 19:08
 8/10 anonim ***** válasza:
Ezért kéne a sztetoszkóp... Ha nincs otthon, kérj egy doki ismerőstől.
2014. jún. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

És ha azt mondom, hogy a tápból jön, akkor az nagy gáz?


az fx-6100 proci* bocsi, fáradt vagyok... 48 órája vagyok ébren és ezalatt az idő alatt kezdett el zavarni a ciripelés, eddig alig vettem észre, most így fáradtan zavart be...

2014. jún. 17. 19:35
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagy terhelés mellett(Watch_dogs magas grafikai beállításokon, igen... mivel kicsi a felbontásom ezért akadás nélkül megy magason) direkt lehalkítva mindent nem produkál ilyet... ha böngészgetek akkor igen... ha régi játékot rakok be akkor is... ha viszont olyat ami meghajtja a gépet, akkor nem produkálja... és HD film közben sem...
2014. jún. 17. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!