Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Arctic cooling f12 ventillátor...

Arctic cooling f12 ventillátor kerreg a tápban?

Figyelt kérdés
Egy ilyen ventillátorral cseréltem le az fsp hexa 500-as tápom gyári ventijét mert az is hangos volt, de két hét után ez is kerregni kezdett. Az összes f12 ilyen ha vízszintesen van, vagy pont kifogtam egy hibásat?

2014. jún. 18. 10:07
 1/2 anonim ***** válasza:
A konkrét típussal nincs tapasztalatom,de elvileg nem lenne szabad különbségnek lennie vízszintes és függőleges beépítés között. Szerinten csak sikerült kifognod egy ilyen darabot. És ellenőrizd a rögzítéseket.
2014. jún. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A rögzítéseket többször megnéztem és azzal nincs baj. 70% alatt a venti épp hogy hallhatóan kerreg, aztán 57%-on nagyon hangos lesz, az fölött pedig abbamarad a kerregés, csak a levegőhangot hallani. Szerintem vissza fogom vinni garanciára.
2014. jún. 18. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!