Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a baja a monitoromnak?

Mi lehet a baja a monitoromnak?

Figyelt kérdés

Az egész ott kezdődött . hogy mikor letelepítettem star wars old republic-ot akkor bedöglött a monitor és az írta ki hogy " cannot display this video mode 1280x1024 60hz " és közben ment a gép és még hallottam a barátom hangját skypeon . Utána kikapcsoltam a gépet majd elindítottam minden jó már töltődik a win7 lógó és megint feljön a felirat , vagy ötször megpróbáltam újraindítani de megint feljött a felirat . Ja azt elfelejtettem írni hogy a hiba előtt is 1280x1024-be játszottam mivel akkora a monitorom felbontása. Mérgemben rámentem a windows csökkentett módra és csodák csodájára elindult minden jó volt . Utána megnéztem a képernyőfelbontást és 1280x1024-en volt és hiába indítom újra a gépet csak csökkentett módban indul el . Amúgy kicsit utána néztem és ezt találtam [link] ugyanez a monitrom van és megcsináltam amit leírásban írtak de semmi . :(

Lehet hogy a videó kártya a rossz ? (gtx 660)

Tudnátok segíteni ?


Megköszönném mindenkinek a segítséget !



2014. jún. 19. 08:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Először próbáld azt, hogy a csökkentett módos menüből a VGA módot (640x480) választod, majd utána az asztalra beállítasz valami használható felbontást.


Kicsi az esélye, hogy tönkrement volna a kártya, inkább csak valami bug lehet. Nvidiánál nem is csoda...

2014. jún. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Próbáld ki egy másik monitorral, amelyik képes ugyanolyan felbontásra. Aztán egy live-CD-vel indítsd el a gépet, és azon állítsd be az adott felbontást.

Ha más monitorral megy, akkor a monitorod hibásodhatott meg, ha pedig live-CD-ről se megy egyik monitoron sem az adott felbontás, akkor a videokártya

2014. jún. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!