Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ti ha nem asztalnál használját...

Ti ha nem asztalnál használjátok a laptopjaitok hanem puha, plüss felületen vagy magatokon akkor mit tesztek alá, illetve tesztek e valamit alá?

Figyelt kérdés

ha pl ágyban használjátok, hason, combokon, csípő és alhas tájékon, tesztek alá valamit, ha igen akkor mit?


azt olvastam valahol hogy nem szabad hason és nemi szervek környékére tenni mert a meleg amit kiad káros a szervezetre ott.. és kíváncsi vagyok hogy ti hogy oldjátok meg hogy ha nem asztalnál használjátok hogy ne melegítsen kényes helyeken, és hogy maga a gép se égjen be a hőtől ha olyan helyre teszitek... vesztek neki notebook padot vagy megoldjátok házilag?


én elég sóher voltam, mikor vettem és ahol vettem 6 ezer volt egy ilyen pad amivel lehet ágyban és magamon is használni, így én azt nem vettem meg, hanem vagy leselejtezett asztali gép oldallapját használom notebookpadnak és egy szintén leselejtezett multifunkciós nyomtató lapolvasója felett lévő részt üveglapostul, vagy ha csak átmenetileg teszem le ágyra vagy fotelba akkor úgy szoktam hogy vagy félig vagy teljesen összecsukva a kijelzőjére teszem hogy az legyen alul...



nos így nyár elején érdekel hogy ti hogy használjátok a laptopjaitokat, és az ilyen gondokat hogy oldjátok meg?



2014. jún. 20. 23:47
 1/5 ThodEE GoD ***** válasza:
100%
Nagyobb könyvet szoktam alátenni ha nincs alatta a laptop hűtő.
2014. jún. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
műanyag vágódeszkát szoktunk használni :)
2014. jún. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát őszintén megmondom, én sokszor nem rakok alá semmit. Igyekszem úgy ülni, hogy a laptop egyenes legyen és a szellőzőnyílásai levegőzzön és ne torlaszoljam el a combommal.

Amikor nagyon nagy a meleg, vagy ha olyat csinálok hogy túlságosan melegszik a gép, akkor rakok alá egy vastagabb könyvet ami a célnak megfelel és nem kell érte ezreket kiadni.

2014. jún. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 szkeorik válasza:

Van kifejezetten erre a célra készített műanyag tartó pad, ami az öledben megemeli a laptopot szögbe, így nem záródnak el a hűtőnyílások.


[link]


Ilyen, vagy ehhez hasonló, de vannak ventis cooler padok is.

2014. jún. 21. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A laptop kartondobozát. Kicsit vaskos, de cserébe megemeli a gépet és lehet félig ülve is kényelmesen nyomkodni.

G.

2014. jún. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!