Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy 32 GB-os SSD-re ráfér az...

Kupicalajos kérdése:

Egy 32 GB-os SSD-re ráfér az win7 oprendszer a videó és hangkártya driver?

Figyelt kérdés
Láttam van 10.000Ft alatt SSD és mivel elég csóró vagyok szeretném minél olcsóbban megúszni mert veszek 10.000Ft-ért egy 1TB-os HDD-t. Azért kell az SSD hogy a rendszer kicsit gyorsabb legyen. Ja és mégvalami. apám Pc boltos ismerősétől kaptam ingyen 10GB Ram-ot az milyen hasznot ad a gépnek? (programok,játékok szempontjából)

2014. jún. 21. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Bár ráférne de mivel a Win. hízik igy inkább egy min. 64gb-osat ajánlanék.


[link]

2014. jún. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ráfér, viszont hosszú távon nem lesz elég, pár hónap-év után egyre nagyobb lesz a rendszer mérete (40-50 GiB is lehet). Még úgy is, ha alapvetően nem arra telepíted a programokat vagy lehetőleg nem a C-n tárolod a saját fájlokat.
2014. jún. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Micsoda???

A Win7 úgy hízik mint a disznó, a 32 gigás SSD-d semmi perc alatt tele lenne. Ráadásul nem is jó ha tele van, 20-30%-ot üresen kell hagyni neki.

Tehát maradna 27GB amit lefoglalhatsz...

2014. jún. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Min. 64GB-ost vegyél. A 32GB hosszú távon biztosan, de akár még rövid távon is kevés lehet.
2014. jún. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!