Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A gépem pár perc után kikapcso...

Mindenvan? kérdése:

A gépem pár perc után kikapcsol magától. TÖBBI LENT, KÉRLEK SEGÍTSETEK! MI LEHET A BAJ?

Figyelt kérdés
de úgy hogy ha elindítok valami játékos pl counter strike 1.6 akkor nagyon hamar ha meg csak netezek akkor tovább bírja de akkor is megadja magát egy kis idő után. Eddig semmi baj nem volt vele most kezdte el ezt csinálni mi lehet a baj? please help me!!

2014. jún. 22. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Melegedés, RAM hiba, ...
2014. jún. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Leszedtem egy programot ami megnézi milyen hőmérsékleten van a proci a videokártya az alaplap meg a winyó és mind ilyen 35°C azt mondják az még jó. Viszont megnéztem a hűtés alatt már paszta sincs a procin az lehet a baj? vagy nem tudom most rosszalkodott a winyó is mert nem akart elindulni csak ha egy picit megemeltem de most indul már csak leáll kis idő után. áhh nem tudom mi lehet :-(
2014. jún. 22. 15:37
 3/4 anonim ***** válasza:
A procit mindenképpen pasztázd be.
2014. jún. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, holnap veszek pasztát. Ment a zöld pacsi mind a 2 embernek.
2014. jún. 22. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!