Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Újra tettem életemben először...

Újra tettem életemben először a gépemet, mindent feltettem, videókártya driver, alaplap driver, mindent. (? )

Figyelt kérdés

Feltettem a Battlefield 3-at az összes kiegészítővel, játszanék, és egér laggom van. Tehát a játék nem laggol, csak az egér, például: lőnek rám, én elfutnék, de beakad az egér és nem tudok forogni, csak előre megy az a szájba b*szott katona. Aki tud valami megoldást, az írja le, és itt most nem arra gondolok,hogy belinkeli nekem az sg fórum oldalát, vagy a bf3 fórumot,mert azzal sz@rra se megyek. (kerestem megoldást ott is)

https://www.youtube.com/watch?v=cEKA_mVZhPY&feature=youtu.be


2014. jún. 23. 11:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mi ez, azóta van, amióta ingyenes volt a játék. Valamit elcsesztek az EA-nél. Rengeteg embernél előjön. Nekem már régóta fenn van a gépemen a játék, lehet, ha újraraknám, nekem is olyan lenne.
2014. jún. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm, akkor csak várjak ,igaz? Egyébként szerintem is elcseszettül rossz ötlet volt ez az akció, hogy ingyenes lett, nem kellett volna...akinek kell, az meg veszi 5 ezerért.
2014. jún. 23. 12:05
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kemény 1800Ft egyébként :D 5ért már 4et adnak.
2014. jún. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja, tényleg. :D Az a baj,hogy én már lassan 3 éve nyomom úgy,hogy le se tettem. (úgy értve,hogy nem töröltem, tehát mindig játszottam vele.) Akkor írok EA-s srácoknak, és játszok Paydayal. :D
2014. jún. 23. 13:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Támogatom a PayDay-t, de csak ha 2.
2014. jún. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Persze. :D
2014. jún. 30. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!