Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért akad a youtube videó?...

Miért akad a youtube videó? Úgy szaggatja őket a gépem mint ha galuska lenne! :D A facebook videókat meg szinte le sem tudom játszani, mert szénné fagynak!

Figyelt kérdés
Csak egy szutyok Pentium 4-essel nyomulok az igaz... (2.6 Ghz proci, 1.5 Gb Ram.)Tudom, hogy gépet kell cserélnem, de addig is valami ötlet? (Pl.Bios vagy valami más beállítás, esetleg?) Bocs a láma kérdésekért! :) :)

#YouTube #Pentium 4 #DDR 1.5 GB RAM #Videó lejátszás akadozás
2014. jún. 23. 12:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Oprendszer ? Biosban huzd fel a videokártya ramját ha segít.
2014. jún. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Annak a gépnek röhögve vinni kéne a videókat, tény, hogy nem egy szupernova. Ott szerintem a flash playerrel lesz baj, töröld le és tedd fel újra, és szerintem egy registry-tisztítás sem ártana. Tudod hogy kell, vagy segítsek?
2014. jún. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
vagy szar a neted,vagy 720p-ben nyomatod a vidiket
2014. jún. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jah, ami lemaradt: Win7 van fent (32 bit) és egy hervadt vga, ami egy Ati Radeon 9200 SE.
2014. jún. 23. 12:24
 5/8 anonim ***** válasza:
Bocs ,hogy ezt mondom de v.rakd vissza az xp-t v. win7 ujra rakva lecsupaszítva v.(legjobb) ubuntut teszel fell rá.
2014. jún. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, az XP-t nagyon szerettem, gondolkodok rajta, hogy visszarakom. Viszont ez a win7 csupaszítás is érdekelne előtte. Hogyan kell azt csinálni?
2014. jún. 23. 13:52
 7/8 anonim ***** válasza:

Magyarul minden témát letitani és boot olo prgikat letiltani(google pl)

Másik megoldás:

Letöltöd a vlc-t open network (valamilyen menüpontnál ott lesz)yb a megosztás fülnél ott van az url e azt kimásolod

(open network fülnél) beilleszted és lejátszod.

2014. jún. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a tanácsokat, azonban most lehet, hogy rácuppanok az Ubuntura is! :) Számomra tök mindegy milyen oprendszer van ezen a szutyok gépen, csak hasítson! (a körülményekhez képest) LOL
2014. jún. 23. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!