Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ajánlotok közepes gépigényü...

Ajánlotok közepes gépigényü játékokat erre a konfira? -lent

Figyelt kérdés

inkább közepes kéne,Pentium D 2x2,8ghz,4gb ram,256mb vk-de ezt cserélem de nincs most lényege.

na lehet fps,tps,moba,(lol-játszok vele),rpg,mmorpg(wow-ozok is.)Inkább mmorpg.,lehet stratégiai(aoe-sorozatok,starcraft2-őn kívül)

Válaszaitokat nagyon köszönöm mennek a zöld kezek!



2014. jún. 25. 18:43
 1/8 anonim ***** válasza:
256 mb nincs sok adatunk mi a pontos neve (csak ne intel gma 950 legyen csak ne....)
2014. jún. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Esetleg a videókártyád pontos nevét és típusát le tudnád írni? Sokat segítene :)


Így látatlanba ami szerintem elfutna:


Online FPS:

Team Fortress 2

Counter Strike


FPS:

Half-Life 2

Call of Duty II

Call of Duty IV


RPG:

Gothic I-III

Knights of the old Republic

Star Wars: Jedy Academy

Risen


Stratégia:

Sid Meier's Civilization I-IV

Crusader Kings

Europa Universalis I-III

Rome: Total War

Warcraft III


Egy gépen többen játszható:

Heroes I-V

Worms játékok

Battle for Wesnoth

Jazz jackrabbit


Esetleg az Indie játékok közt is szétnézhetnél, a legtöbbnek nem kell erős vas. Legutóbb én a To the Moon-nal játszottam, pár óra alatt végig lehet vinni, de jó a sztorija.

2014. jún. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

csak egy alaplapi gma 950 :/..

de tudtam vele rendesen-normálisan ezeket a játékokat játszani:

minecraft,starcraft2,league of legends,7day to die,surgeon simulator,swat 4,hearthstone,wow pandáig,TITAN QUEST,DIABLO 3 (MÁR KISEBB LAGGOK NÉHA),diablo2,just cause,gta sa+ see mta,battlefield2+cod4,medal of honor aa+pa+airbone,age of empires 2 hd,2,3,age of mithology,fable,wc3,ezekkel játszodtam és nem modolt driverel hanem win 7 64bit-essel. de ha tudtok írjatok köszönöm az elözőnek megy a zöld kéz.

2014. jún. 25. 18:57
 4/8 A kérdező kommentje:
á eszembe jutott,tf2+star war galaxi+sw jedi academy+knight of the old republic részek.megvoltak.call of duty2-is
2014. jún. 25. 18:58
 5/8 anonim ***** válasza:

Eszembe jutott hogy kihagytam néhány régi nagy kedvenc RTS-emet is:

Lord of the Rings: The Battle for Middle Earth I-II

Rise of Nations

Empire Earth I-II

2014. jún. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mindenki zöld kéz esetleg még tud valaki?
2014. jún. 25. 19:47
 7/8 anonim ***** válasza:
flat out 2,portal ,audiosurf.colim mcrae rally 2005,hearthstone,(nekem is intel gma 950 em van :Đ)
2014. jún. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én nem tudom sokaknak van gma 950-ük sajnos nekem is de én tudom cserélni hamarosan....de eddig amilyen játékokat próbáltam azokat elvitte ha nem lowon is..Hearthstone med,Starcraft 2 low-med sőt textúráknál még high-ot is használtam,wow-ba med-high-low,stb....megelégedtem ezzel.ost a need for speed mw-t is szépen viszi de baj lenne ha nem vinné :D mindenkinek zöld,de még írhattok.
2014. jún. 26. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!