Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Elég a Realtek integrált...

Elég a Realtek integrált hangvezérlő? (felvételhez)

Figyelt kérdés

Nyilván nem a világ legjobb minőségű hangfelvételét szeretném elkészíteni, de zeneszámhoz vennék föl vokált, amihez mindenképp vennék egy ilyen mikrofont: [link]

Tudom, hogy a szűk keresztmetszet a hangkártya lesz, viszont sajnos komolyabb hangeszköz híján nem tudom, hogy ez minőségben mit jelenthet...

egy Gigabyte GA-Z68A-D3-B3 vezérlőjéről van szó egészen pontosan.

Szerintetek feltűnő lesz a különbség a hangfelvételen mondjuk ehhez képest? [link]

(most kifejezetten a készített felvételről beszélek, nem érdekel a 7+1 csatorna, illetve egyéb előnyei a kártyának)



2014. jún. 25. 20:08
 1/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok pénzeszsák, a dolgokat abból a kevés pénzből kell megvennem, amit én magam keresek diákmunkával, úgyhogy igyekszem minél olcsóbban megúszni a dolgot, legyetek szívesek ezt figyelembe venni válaszadásnál!
2014. jún. 25. 20:15
 2/6 anonim ***** válasza:
Ehhez a mikrofonhoz 48V fantomtáp kell. Ez nincs egyik kinézett hangkártyán sem. Ha jól emlékszem, a Lexicon külső hangkártyái tudják ezt.
2014. jún. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak a nagyobb a Lambda tud fantomtápot. Mindegy is. Ha ragaszkodsz ehhez a mikrofonhoz valami studió hangkártyát, esetleg egy fantomtápos keverőt kell venned.
2014. jún. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ha ilyet veszek, az nem jó? [link]
2014. jún. 26. 15:48
 5/6 anonim ***** válasza:

De működhet ezzel is. Kell még hozzá egy szimmetrikus-aszimmetrikus átalakító:

[link]


A jelszintekhez és impedanciákhoz nem értek. Szerintem ezekre kérdezz rá a mikrofon boltjában és ahol a Behringert kinézted.

2014. jún. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
ehez kell egy keverö pult hiszen 46v all megy olcsoban kijösz ha veszel egy usb studio mikit. hangkártya sem kell ..
2016. febr. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!