Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kinek milyen vezeték nélküli...

Kinek milyen vezeték nélküli egere van?

Figyelt kérdés
Akinek van leírná hogy milyen és hogy megvan e vele elégedve

2014. jún. 26. 08:14
 1/3 Tengor ***** válasza:

Ilyen szettem van: [link]

Megvan már vagy 8-9 éve. Csak hobbi játékos vagyok, így LAN partikon is tökéletes szolgálatot tettek. Elemről használom, de nagyon ritkán kell (3-5 hónap az egérben, billentyűzetben még ritkábban) csak cserélni bennük.

2014. jún. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


kicsit nehezebb a 2db normál elem miatt(nekem ez tetszik).

Amúgy pontos és könnyen "kezelhető".

Méretre pont megfelelő(normálnál kicsit nagyobb kezem van)

2 dolog nem tetszik benne:

-hamar elmegy készenléti módba, utána kb 1 sec mire észheztér és mozogni kezd

-az oldalt levő 2 gomb kicsit lehetne előrébb


Mindezek ellenére elégedett vagyok vele.

2014. jún. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem A4Tech G3-230N típusú egerem van, méretre, alakra pont jó az aksi 10 napig viszi benne csak annyi a gáz hogy ha nem újratölthetős elemet teszek bele azzal sem viszi tovább... meg nem tudom de kb a notebook eszetlenkedik, sajna nem tudom hosszabb ideig tesztelni másikon mert nincs másik vezetéknélkülim, nekem meg a vezeték nagyon hátrány, de olyat csinál hogy időnként megkattan és le vagy felcsapja a kurzort a képernyő valamelyik sarkába és ilyenkor át kell dugnom a vevőjét egy másik portba ez van hogy 2-3 óránként vagy 2-3 naponta rájön de van hogy hónapokig sem ( nem akarok offolni de ha valaki tudja hogy mi baja lehet leírhatná, akár ide akár privibe... )
2014. jún. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!